Polen Tantuni / Farkımız Kalitemizde, Ustalığımızda

Polen Tantunİ

tantuni'de lider marka...

TARİHÇE

Farkımız Kalitemizde, Ustalığımızda
PLN ŞARKÜTERi TİCARET TURİZM ve SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı POLEN TANTUNİ, Toros Dağları ‘nın gözalıcı yeşili ile Akdeniz‘in eşsiz maviliğinin buluştuğu Antalya ilinde 2008 yılında kurulmuştur. Polen Tantuni 14 Ağustos 2009 tarihinde Özdilekpark Alışveriş Merkezinde hizmet hayatına atılmış, ürettiği geleneksel lezzeti değerli misafirlerinin de katkısıyla tüm Antalya’ya duyurmayı başarmıştır.

Polen Tantuni büyük beğeni toplayan hizmet anlayışı, güvenilirliği ve değişmez lezzeti sayesinde 2011 yılında yurt içi ve yurt dışından gelen talepleri karşılamak amacıyla; Franchise yöntemiyle yeni hizmet noktalarını açmaya başlamıştır.

Firmamız, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerinin kurulması, işletilmesi ve geliştirilmesi için her fedakarlığı yapacak, belirli eğitim programı çerçevesinde sürekliliği sağlayacaktır.

VİZYONUMUZ

Tüm misafirimize; her ziyaretinde geleneksel lezzeti "POLEN TANTUNİ" ayrıcalığıyla sunmak.

MİSYONUMUZ


Antalya' dan Türkiye' ye Türkiye' den Dünya' ya açılarak kulvarında lider marka olmak.

İLKELER

İş ahlakı ve etik değerler vazgeçilmezlerimizdir.

En önemli sermayemiz;
Daima genç dinamik ve Gülümseyen Personelimizle sağlıklı ve kaliteli yiyecekler sunmak ve müşterilerimizin memnuniyetini kalıcı kılmaktır!

KALİTE POLİTİKAMIZ

√ Misafirler odak noktası kabul edilerek ihtiyaçlarının karşılanmasını ve memnuniyetini sağlamak,

√ Ürünlerin her seferinde taze, sıcak, lezzetli ve sağlıklı olmasının devamlılığını sağlamak,

√ Kalite, servis, temizlik, hijyen anlayışını kademe farkı gözetmeksizin sürdürmek ve verimliliği arttırmak,

√ İşletmede sevgi - saygı - huzur ortamı yaratılarak, çalışanların motivasyonunu arttırmak ve kalite anlayışı çerçevesinde personele sürekli eğitimler vermek,

√ Misafirlerimize güvenilirlik imajına uygun, hammaddeden  sunuma kadar her aşamada izlenebilirliği ve sürekli iyileştirmeyi sağlamak.